• ...

  Słowo wstępne

  Bytom należy do najstarszych miast śląskich i wraz z nimi tworzy metropolię górnośląską, którą zamieszkują 2 mln ludzi. To duży i chłonny rynek lokalny. Strategiczne położenie powoduje, iż Bytom jest znaczącym węzłem komunikacyjnym, wplecionym w sieć drogową regionu i kraju. Możliwości infrastruktury technicznej i miejsca pod inwestycje oraz zasoby ludzkie sprawiają, iż Bytom to dobre miejsce dla ludzi z gospodarczą inicjatywą.
  Nowa tożsamość Bytomia zaczyna harmonijnie łączyć tradycje śląskiego miasta ze współczesnością, gdzie dbałości o dziedzictwo kultury przemysłowej towarzyszy rozwój nowoczesnych technologii oraz kreatywność pracujących tu ludzi.
  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą inwestycyjną oraz do podjęcia stałej współpracy gospodarczej z naszym miastem. Zapewniam, że Urząd Miejski w Bytomiu dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże w jak najszybszym załatwieniu formalności.

  Mariusz Wołosz
  Prezydent Miasta Bytomia

Prosimy o wskazanie do jakiej grupy odbiorców się zaliczasz:
osoba fizycznapodmiot gospodarczyjednostka naukowajednostka sektora publicznego
Ta strona używa plików Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.
ZAMKNIJ