Nota prawna

Uwaga! Informacje udostępnianie w portalu mogą mieć zróżnicowany stopień aktualności i szczegółowości i nie powinny służyć jako dokumenty w postępowaniach administracyjnych i innych.

Urząd Miasta Bytomia nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody i straty powstałe w wyniku korzystania lub braku możliwości korzystania z serwisów i-BIIP.

  • Serwis główny oraz serwisy tematyczne dostępne w niniejszym portalu są elementami Bytomskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej (BIIP) rozwijanej w Urzędzie Miasta z inicjatywy i pod nadzorem Wydziału Geodezji.
    Dane widoczne na mapie oraz w wyszukiwarkach Przewodnika Inwestora pobierane są z Centralnego Repozytorium Danych (CRD) - hurtowni informacji, dla których referencje stanowią wybrane materiały z Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego oraz inne rejestry prowadzone przez wydziały Urzędu Miasta Bytomia.
    Dane mogą mieć zróżnicowany stopień aktualności i szczegółowości.

 


 


Prosimy o wskazanie do jakiej grupy odbiorców się zaliczasz:
osoba fizycznapodmiot gospodarczyjednostka naukowajednostka sektora publicznego
Ta strona używa plików Cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami używanej przeglądarki.
ZAMKNIJ